Bieganie
Geocaching
Jazda konna
Narciarstwo biegowe
Nordic walking
Psie zaprzęgi
Najnowsze aktualności
KONKURS STRAŻACKI ZA NAMI!
KONKURS STRAŻACKI ZA NAMI!
Nadleśnictwo Jeleśnia kolejny raz zostało partnerem Strażackiego Konkursu Palstycznego i z przyjemnością włączyło się w jego organizację. 28 stycznia 2026 r. w siedzibie starostwa powiatowego w Żywcu odbyło się posiedzenie jury Strażackiego Konkursu Plastycznego - etap powiatowy. W skład komisji konkursowej weszli przedstawiciele Rady powiatu żywieckiego, Starostwa Powiatowego w Żywcu, Komisji MDP ZOSP RP powiatu żywieckiego, Lasów Państwowych - Nadleśnictwa Jeleśnia. Jury po intensywnych naradach wyłoniło laureatów konkursu w poszczególnych grupach wiekowych.
Gala podsumowująca Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP odbyła się 13.02.2026 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Żywcu. Tegoroczny konkurs odbył się pod hasłem:
“OSP – strażacy w służbie drugiemu człowiekowi, nie tylko w czasie pożaru“.
Konkurs miał na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży ochroną przeciwpożarową, ochroną środowiska i działaniami realizowanym na rzecz zapobiegania, ratowania i usuwania skutków zagrażających środowisku naturalnemu zdarzeń. Wygrane prace konkursowe zostaną orzekazane do zarządu wojewózkiego ZOSP RP i będą brały udział w etapie wojewódzkim. Trzymamy kciuki!
